WSZYSTKIE PRODUKTY ZAMÓWIONE W SKLEPIE TWOJEDRUKI.PL SĄ DOSTARCZANE DO KLIENTÓW GRATIS. 

 

Firmy kurierskie

Zamówione produkty wysyłane są za pośrednictwem firm kurierskich - m. in. DPD, GLS, UPS, DHL, FedEx, DB Schenker (nie ma możliwości wyboru firmy kurierskiej, za pośrednictwem którym zostaną wysłane zamówione produkty).

Standardowy czas dostawy to 24h - maksymalnie 72h (dostawy realizowane są w dni robocze). Jeśli przesyłka po tym terminie nie zostanie dostarczona prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta (tel. 508 077 735 lub mail: sklep@twojedruki.pl).

 

Przesyłka anonimowa

W naszym sklepie istnieje możliwość wysłania tzw. przesyłki anonimowej z adresem nadawcy wskazanym przez Klienta, a nie danymi drukarni jako nadawcy. Taką opcję przesyłki i adres nadawcy należy zaznaczyć w trakcie składania zamówienia. Usługa ta jest bezpłatna.

 

Lokalizowanie przesyłek

Aby zlokalizować przesyłkę wystarczy wkleić numer listu przewozowego na stronie internetowej firmy kurierskiej. Numer listu zostanie wysłany mailem w dniu wysyłki zamówionych druków.

Poniżej linki do stron firm kurierskich, na których można zlokalizować przesyłkę:

W przypadku trudności ze zlokalizowaniem przesyłki należy skontaktować się z biurem obsługi klienta (tel. 508 077 735 lub mail: sklep@twojedruki.pl).

 

logo-kurierzy

 

 

 

-->
powered by iwarePRINT

Szanowni Klienci,

ze względu na sytuację na rynku papiernicznym i związane z tym problemy z dostawą surowców, mogą wystąpić opóźnienia w realizacji zamówień.

Dokładamy wszelkch starań by były one nie dłuższe niż 1-2 dni robocze.

Pozdrawiamy serdecznie, zespół drukarni Twojedruki.pl