Nie znalazłeś produktu? Nic straconego!

Jeśli nie znalazłeś w naszym sklepie interesującego Cię produktu, nic straconego.

Wyślij do nas zapytanie mailem na adres 

sklep@twojedruki.pl

 

lub zadzwoń pod numer telefonu:

 508 077 735

 

W ciągu 24 godzin otrzymasz atrakcyjną, indywidualną ofertę. 


Druki niestandardowe

Realizujemy zamówienia na:

  • druki cyfrowe (jedno- i wielokolorowe)
  • druki offsetowe (offset standardowy i UV - umożliwiający także druk na tworzywach sztucznych),
  • druki wielkoformatowe (solvent i UV),
  • sitodruk (najczęściej wykorzystywany do druku na gotowych produktach, np. torbach papierowych lub kopertach bąbelkowych).

 

Drukujemy na papierach offsetowych, powlekanych (kredach), samoprzylepnych, samokopiujących, ozdobnych, a także kartonach jedno- i dwustronnie powlekanych. Realizujemy zamówienia w kolorystyce CMYK i Pantone. Druki uszlachetniane są lakierem dyspersyjnym, offsetowym, UV (apla lub wybiórczym), lakierami specjalnymi (np. iriodinem), folią (matową, błyszczącą, aksamitną soft touch i in.), tłoczeniami, hot-stampingiem itp.

 

Gotowe druki pakujemy zgodnie z życzeniem klienta w paczki papierowe, foliowe, kartony zbiorcze i na palety. Zajmujemy się także konfekcjonowaniem druków i wysyłką na wiele adresów. Organizujemy także akcje mailingowe - drukujemy i adresujemy koperty, wkładamy do nich zamówione ulotki, foldery bądź katalogi i wysłamy za pośrednictwem firm kurierskich lub Poczty Polskiej.


Ceramika reklamowa

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą ceramiki reklamowej z nadrukiem na stronie www.ceramika.twojedruki.pl. Na stronie zaprezentowane są wszystkie dostępne wzory kubków z nadrukiem, aktualne stany magazynowe, rodzaje opakowań, opis technik zdobienia i wiele innych ciekawych informacji.


Gadżety reklamowe

Pełna oferta gadżetów reklamowych: od długopisów, poprzez torby, zabawki, zegary, elektronikę. tekstylia po narzędzia znajduje się na stronie www.gadzety.twojedruki.pl. Ceny zaprezentowane na stronie nie uwzględniają rabatów, których wysokość zależy od wartości zamówienia.

 

Jeśli więc nie znalazłeś na naszej stronie produktu, którego potrzebujesz, skontaktuj się z nami. Niezwłocznie przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę zgodną z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami.