Nie znalazłeś produktu? Nic straconego!

Jeśli nie znalazłeś w naszym sklepie interesującego Cię produktu, nic straconego.

Wyślij do nas zapytanie mailem na adres 

sklep@twojedruki.pl

 

lub zadzwoń pod numer telefonu:

 508 077 735

 

W ciągu 24 godzin otrzymasz atrakcyjną, indywidualną ofertę. 


 

Druki niestandardowe

Realizujemy zamówienia na:

  • druki cyfrowe (jedno- i wielokolorowe)
  • druki offsetowe (offset standardowy i UV - umożliwijący druk na tworzywach),
  • druki wielkoformatowe (solvent i UV). 

 

Drukujemy na papierach offsetowych, powlekanych (kredach), samoprzylepnych, samokopiujących, ozdobnych, a także kartonach jedno- i dwustronnie powlekanych. Realizujemy zamówienia w kolorystyce CMYK i Pantone. Druki uszlachetniane są lakierem dyspersyjnym, offsetowym, UV (apla lub wybiórczym), lakierami specjalnymi (np. iriodinem), folią (matową, błyszczącą, aksamitną soft touch i in.). 

 

Gotowe druki pakujemy zgodnie z życzeniem klienta w paczki papierowe, foliowe, kartony zbiorcze i na palety. Zajmujemy się także konfekcjonowaniem druków i wysyłką na wiele adresów. Organizujemy także akcje mailingowe - drukujemy i adresujemy koperty, wkładamy do nich zamówione ulotki, foldery bądź katalogi i wysłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej.


 

Ceramika reklamowa

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą ceramiki reklamowej z nadrukiem na stronie www.ceramika.twojedruki.pl. Na stronie zaprezentowane są wszystkie dostępne wzory kubków z nadrukiem, aktualne stany magazynowe, rodzaje opakowań, opis technik zdobienia i wiele innych ciekawych informacji.


 

Gadżety reklamowe

Pełna oferta gadżetów reklamowych: od długopisów, poprzez torby, zabawki, zegary, elektronikę. tekstylia po narzędzia znajduje się na stronie www.gadzety.twojedruki.pl. Oferta cenowa na stronie ma charakter katalogowy. Wysokość rabatu zależy od planowanych zakupów. Zapraszam do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta. Już przy mniejszych zakupach istnieje możliwość uzyskania atrakcyjnych cen.