/ Informacje / Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności

W sklepie internetowym TWOJEDRUKI.PL można dokonać płatności za zamówione produkty w następujący sposób:
 
Płatności elektroniczne PAYU: szeroki wybór płatności za pomocą przelewów elektronicznych i płatności kartami płatniczymi. Jeżeli bank Klienta nie jest obsługiwany przez Payu należy wygenerować fakturę proformę i dokonać przelewu tradycyjnego. Potwierdzenie płatności należy dołączyć do zamówienia. Przyspieszy to realizację zamówienia.
 

 
Płatność przelewem tradycyjnym: jeżeli nie masz możliwości płatności elektronicznych (np. Twój bank nie jest obsługiwany przez PAYU), podczas zamawiania pobierz fakturę proformę i zapłać przelewem tradycyjnym. W panelu zamówienia znajduje się link umożliwiający dołączenie potwierdzenia przelewu do zamówienia. Przesłanie potwierdzenia przyspieszy czas realizacji zamówienia - wysyłka zamówionych produktów nastąpi jednak dopiero po zaksięgowaniu płatności.
Przelewem tradycyjnym możesz także zapłacić za zamówienia złożone telefonicznie i mailowo. Po złożeniu takiego zamówienia otrzymasz mailowe potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji, wraz z opisem specyfikacji technicznej zamówionych produktów, a także fakturę proformę. Po jej uregulowaniu przystąpimy do realizacji zamówienia.
 

 
Odroczony termin płatności za zamówione produkty dostępny jest tylko dla Szkół, Uczelni, Urzędów i jednostek administracji publicznej. Aby uzyskać odroczony termin płatności należy przesłać dokumenty potwierdzający status Klient na adres mailowy sklep@twojedruki.plOdroczony termin płatności dotyczy zleceń złożonych za pośrednictwem sklepu, a także mailowo i telefoniczne.
 

 
ZWROTY PŁATNOŚCI
W przypadku anulowania zlecenia, prosimy o wysłanie maila z tytułem wiadomości "Anulowanie zlecenia" na adres sklep@twojedruki.pl. W treści wiadomości prosimy o podanie powodu anulowania zamówienia a także danych umożliwiających dokonanie zwrotu. Zwrot pełnej kwoty wartości zamówienia możliwy jest tylko w przypadku gdy nie nastąpił początek jego realizacji. Klient ponosi np. koszty przygotowania form drukowych, jeśli zamówienie zostało anulowane już po ich wykonaniu.