UWAGA! NOWE, NIŻSZE CENY NA ZAWIESZKI NA KLAMKĘ!

PROMOCJA! Do końca sierpnia w ramach jednego nakładu możesz zamówić dwa wzory zawieszek na klamkę (ten sam kształt wykrojnika, dwa wzory w równych ilościach).

 

Szukaj

Dostawa za 0 zł

WSZYSTKIE PRODUKTY ZAMÓWIONE W SKLEPIE TWOJEDRUKI.PL SĄ DOSTARCZANE DO KLIENTÓW GRATIS.

Firmy kurierskie

Zamówione produkty wysyłane są za pośrednictwem firm kurierskich - m. in. DPD, GLS, UPS, DHL, FedEx, DB Schenker (nie ma możliwości wyboru firmy kurierskiej, za pośrednictwem którym zostaną wysłane zamówione produkty).
Standardowy czas dostawy to 24h - maksymalnie 72h (dostawy realizowane są w dni robocze). Jeśli przesyłka po tym terminie nie zostanie dostarczona prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta (tel. 508 077 735 lub mail: sklep@twojedruki.pl).


Przesyłka anonimowa

W naszym sklepie istnieje możliwość wysłania tzw. przesyłki anonimowej z adresem nadawcy wskazanym przez Klienta, a nie danymi drukarni jako nadawcy. Taką opcję przesyłki i adres nadawcy należy zaznaczyć w trakcie składania zamówienia. Usługa ta jest bezpłatna.


Lokalizowanie przesyłek

Aby zlokalizować przesyłkę wystarczy wkleić numer listu przewozowego na stronie internetowej firmy kurierskiej. Numer listu znajdziesz w zakładce zamówienia w panelu klienta.
Poniżej linki do stron firm kurierskich, na których można zlokalizować przesyłkę:
> DPD,
> GLS,
> UPS,
> FedEx,
> DB Schenker,
> DHL.

W przypadku trudności ze zlokalizowaniem przesyłki należy skontaktować się z biurem obsługi klienta (tel. 508 077 735 lub mail: sklep@twojedruki.pl).